O firmie

Firma FUNAM powstała w 1989 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Po kilku latach szybkiego rozwoju firma umocniła swoją pozycję na rynku w obszarze budowy i modernizacji stacji uzdatniania wody dla celów komunalnych i basenowych
.

Od początku swojego istnienia firma FUNAM prowadziła także działalność handlową oferując początkowo materiały instalacyjne z tworzyw sztucznych i środki chemiczne do uzdatniania wody.

W związku z dynamicznie rozwijającą się działalnością handlową w roku 2009 z firmy został wydzielony Dział Handlowy jako samodzielna jednostka organizacyjna i finansowa działająca w ramach FUNAM Sp. z o.o.

Stopniowo nawiązywaliśmy kontakty z wiodącymi producentami z branży basenowej rozszerzając corocznie swoją ofertę, zwłaszcza o urządzenia wymagające fachowej wiedzy i pomocy w zakresie doboru, montażu, rozruchu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

W chwili obecnej jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami następujących wiodących producentów techniki basenowej:

Logo firm w ofercie

  • FAIRLAND - energooszczędne, inwerterowe pompy ciepła do basenu serii IPHCR, BPNCR oraz IXCR,
  • BAYROL - stacje pomiarowo-regulacyjne ANALYT, POOLRELAX, SALTRELAX, POOLMANAGER i środki chemiczne do uzdatniania wody,
  • EMEC - stacje pomiarowo-regulacyjne LDPRC, WDPHRH, WDPHOS i pompy dozujące serii VCL, KCL, VMF, PRIUS i wiele innych,
  • LOVIBOND - fotometry MD110, testery ręczne, odczynniki i tabletki DPD do badania różnych parametrów wody,
  • PALINTEST - fotometry POOLTEST (LUMISO) 3/6/9/25, testery ręczne , odczynniki i tabletki DPD do badania różnych parametrów wody,
  • MAYTRONICS - odkurzacze basenowe DOLPHIN - modele prywatne E-SERIES, S-SERIES, M-SERIES i publiczne serii WAVE,
  • AQUAGEM - energooszczędne, inwerterowe pompy obiegowe VSP oraz inwerterowe sterowniki iSAVER+ do pomp obiegowych,
  • MAGEN ECO ENERGY - elektrolizery soli do małych i dużych basenów prywatnych.

Ponadto współpracujemy z wieloma innymi i znanymi producentami wyposażenia basenowego oferując zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, gdzie dysponujemy odpowiednim zapleczem i magazynem części zamiennych do oferowanych przez nas wyrobów.

Każdy nasz Klient może liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie poczynając od fazy projektowania, poprzez wykonawstwo i rozruch basenu, a na wszechstronnym serwisie kończąc.

SŁUŻYMY RADĄ, DOSTARCZAMY, MONTUJEMY, URUCHAMIAMY,
SZKOLIMY i SERWISUJEMY.


Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz. U. 94 nr 24 poz.83, sprost.: Dz. u. 94 nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów i rozwiązań, a także zdjęć do bezpośredniego kopiowania i rozpowszechniania w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

© 2010 Funam Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. | design & coding ilovemonday.com