Oferta handlowa

OFERTA HANDLOWA
GRUPA WYROBÓW
PODGRUPA WYROBÓW
TYP

Najlepsza filtracja wymaga najlepszego złoża filtracyjnego!

Activated Filter Material (AFM®) to rewolucyjny materiał filtracyjny wykonany z zielonego szkła, opracowany i produkowany przez Dryden Aqua.

AFM® jest bioodporny i samosterylizujący, w złożu filtracyjnym nie tworzy się biofilm. Ta ważna cecha sprawia, że system basenowy jest zdrowszy, ekologiczny i bardziej ekonomiczny.

AFM® jest z powodzeniem stosowany w ponad 100 000 publicznych i prywatnych basenach na całym świecie.

AFM® jest produkowany zgodnie z normą ISO 9001-2008 oraz posiada certyfikat zgodny z europejskimi normami dla wody pitnej. 

Złoża

Złoża filtracyjne

System DAISY

System DAISY zapewnia krystalicznie czystą i zdrową wodę w basenie. 

AFM

Activated Filter Materiał AFM® to rewolucyjny materiał filtracyjny wykonany z zielonego szkła, opracowany i produkowany przez Dryden Aqua.

Mieszacze

Mieszacze statyczne

ZPM

Zeta Potential Mixer ZPM to mieszacz statyczny do wprowadzania takich produktów jak: APF, ACO czy NoPhos oraz do kawitacji wody.

Chemia basenowa

Koagulacja wody

APF

All Poly Floc jest koagulantem o szerokim zakresie działania dzięki precyzyjnemu połączeniu 6 różnych elektrolitów i polielektrolitów.

NoPhos

NoPhos jest koagulantem, który można stosować w basenach i fontannach, poprawia wydajność filtrowania AFM® i złoża piaskowego. 

Usuwanie fosforanów

NoPhos

NoPhos zawiera naładowane jony, które reagują z fosforanami tworząc nierozpuszczalny osad, który usuwa się za pomocą AFM® lub tworzy on łatwy do usunięcia osad na dnie zbiornika.

Stabilizacja chloru

ACO

ACO to aktywny utleniacz katalityczny, który stabilizuje chlor zawarty w wodzie basenowej. 

OFERTA HANDLOWA
GRUPA WYROBÓW
PODGRUPA WYROBÓW
TYP

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz. U. 94 nr 24 poz.83, sprost.: Dz. u. 94 nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów i rozwiązań, a także zdjęć do bezpośredniego kopiowania i rozpowszechniania w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

© 2010 Funam Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. | design & coding ilovemonday.com