Oferta handlowa

OFERTA HANDLOWA
GRUPA WYROBÓW
PODGRUPA WYROBÓW
TYP

elektroliza soliFirma ZODIAC działa na rynku europejskim od 100 lat i jest obecnie jednym z największych producentów wyposażenia basenowego.

W zakresie wyposażenia basenowego ZODIAC skupił się na produkcji urządzeń do uzdatniania wody (elektrolizery słonej wody i mineralizatory), do osuszania powietrza oraz podgrzewania wody (podgrzewacze i pompy ciepła). Najbardziej znanymi markami są Clearwater, Barracuda, PSA, Polaris i Sweepy.

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na elektrolizery Ei i TRi.

Ei jest podstawowym elektrolizerem, który został wyposażony w system szybkiego montażu "Quick fix". Dzięki niemu elektrolizer można zainstalować na nowym czy istniejącym basenie w ciągu 15 minut.

Natomiast elektrolizer TRi można w dowolnym momencie rozbudować o moduł TRi Pro, który zapewnia automatyczne utrzymanie odczynu pH i zawartości wolnego chloru (redoks) w wodzie na zadanym poziomie. Drugi moduł TRi pH zapewnia tylko automatyczne utrzymanieodczynu pH wody na właściwym poziomie .

Bliższe szczegóły dotyczące obu elektrolizerów mogą Państwo zobaczyć na poniższych filmach:

elektroliza soli
elektrolizer

Zapraszamy do obejrzenia umieszczonej poniżej oferty elektrolizerów:

OFERTA HANDLOWA
GRUPA WYROBÓW
PODGRUPA WYROBÓW
TYP

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz. U. 94 nr 24 poz.83, sprost.: Dz. u. 94 nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów i rozwiązań, a także zdjęć do bezpośredniego kopiowania i rozpowszechniania w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

© 2010 Funam Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. | design & coding ilovemonday.com