Oferta handlowa

OFERTA HANDLOWA
GRUPA WYROBÓW
PODGRUPA WYROBÓW
TYP

Osuszacz w działaniuZastosowanie osuszacza jest najprostszym, najtańszym oraz jednocześnie bardzo ekonomicznym sposobem zapewnienia odpowiedniej wilgotności w hali basenu.

Optymalna wilgotność względna powietrza w hali basenu powinna wynosić od 55% do 65% a temperatura powietrza powinna być o 2 - 3°C wyższa od temperatury wody basenowej.

Zadanie to z powodzeniem spełniają osuszacze kondensacyjne, których zasada działania polega na wykropleniu nadmiaru wilgoci z otaczającego powietrza.

Właśnie takie osuszacze chcielibyśmy przedstawić Państwu poniżej. Produkuje je obecna na polskim rynku od kilku lat firma MICROWELL.

Wszystkie osuszacze z serii DRY odznaczają się wysoką skutecznością osuszania powietrza, małym zużyciem energii i niskim poziomem hałasu. Są proste w obsłudze i nie wymagają prawie żadnej konserwacji.

Ale największą ich zaletą jest przystępna cena.

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty!

OFERTA HANDLOWA
GRUPA WYROBÓW
PODGRUPA WYROBÓW
TYP

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz. U. 94 nr 24 poz.83, sprost.: Dz. u. 94 nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów i rozwiązań, a także zdjęć do bezpośredniego kopiowania i rozpowszechniania w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

© 2010 Funam Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. | design & coding ilovemonday.com